Studio Urody Magdalena Sypek - gorące nożyce:

SYSTEM THERMOCUTto zdrowe i piękno kuracja "wellnes'

W czasach ciągłej presji, coraz silniejsza staje się potrzeba spokoju i relaksu. Rożnorodne techniki relaksacji, kuracja odnowy i zabiegi pielęgnacyjne składają się na zjawisko mianem 'WELLNES'. DO Tej pory na potrzebę 'wellnes' odpowiadały przede wszystkim salony SPA, centra fitness, gabinety odnowy biologicznej. Teraz dzięki systemowi ThermoCut zdrowie i piękno spotyka się w salonie fryzjerskim. Uszczelnianie koncówek tak jak chciała natura. Każdy włos jest z natury zdrowy. Strzyżenie przy pomocy systemu ThermoCut firmy Jaguar chroni naturalne zdrowie każdego włosa. Podstawowe zalety strzyżenia rozgrzanym ostrzem uszczelnianie końcówki włosa pozwala na zachowanie niezbędnej wilgotności oraz naturalnych substancji natłuszczających wewnątrz struktury włosa. Włos powraca do swego naturalnego stanu, a jednocześnie chroniony jest przed szkodliwym wpływem środowiska i mechanicznymi urazami. Natychmiastowy efekt piękniejsze włosy. Już po pierwszym strzyżeniu przy pomocy systemu ThermoCut firmy Jaguar, wyrażnej poprawie ulega cala struktura uszkodzonego włosa, co widać na pierwszy rzut oka.

WIDOCZNE KORZYŚCI:

- WŁOSY SĄ BARDZIEJ PUSZYSTE
- WŁOSY SĄ BARDZIEJ BŁYSZCZĄCE
- WŁOSY SĄ BARDZIEJ SPRĘŻYSTE
- WŁOSY SĄ ŁATWIEJSZE W UTRZYMANIU
- BIOSTYMULACJA POBUDZA SAMOREGENERACJĘ WŁOSA

Zapobieganie rozdwajaniu się koncówek włosów

Strzyżenie przy pomocy systemu ThermoCut firmy Jaguar powoduje uszczelnianie końcówek wszystkich włosów, co zapobiega ich łamliwości i rozdwajaniu się. Przy regularnych zabiegach, problem rozdwajających się końcówek zostaje całkowicie wyeliminowany.

 

Nowość Botox na włosy:

Rezultat: Wzmacniająca pielęgnacja stosowana jako drugi krok w pielęgnacji Fiberceutic. Włosy są mocne i naturalne w dotyku. Pielęgnacja nie obciąża włosów. Regularne aplikowanie  produktu z cząsteczka Inra-cylane pielęgnuje włókno włosa. Jest ono  bardziej odporne, ponieważ formuła Intra-cylana wypełnia i wzmacnia włos.

 

  • Studio Urody
  • Magdalena Sypek
  • 05-500 Piaseczno
  • ul. Kniaziewicza 45 lok.13
  • Tel.: 510-917-888
  • E-mail: magda650@wp.pl


  • Fryzjer - Magdalena Sypek
Zakres usług

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sob 9:00 - 15:00